pár triků jak u kluka zabodovat

10. února 2013 v 0:17 | BlondzQa33 |  Infa od BloNdzQy
Vítejte u dalšího článku ,který bude mít tento obsah: jak u kluků zabodovat? Ověřila jsem si to od pár kluků ze školy a teď vám sem napíšu věty které byly použity nejčastěji.


1. Kluci si všímají to co mají holky na sobě.A jednou radou je právě hezké spodní prádlo.Patříte pořád mezi ty dívky, které ještě pořád nosí kalhotky s vypranými medvídky s natáhlou gumou nebo už skoro prodiravělých ? No tak to máte u kluků konec. Poté co budete mít příležitost jděte do prvního kvalitního obchodu a kupte si hezké spodní prádlo, které má jednu barvu se sexy nápisem. A podprsenky nějaké co se k tomu hodí.

2.kluci nemají rádi nudné holky zabrané jen do učebnic. Nosíte jen roláky s pruhama a svislými kalhoty? běžte opět do obchodu a odvažte se. džíny, prusvitavé bílé tričko, a pod tím pestrá podprdsenka zkráka: Oblečení, náramky,náušnice, boty, zkrátka začněte znova. Zkuste aby vaše nové já bylo trochu drzé až sexy.


3.Zuby. Čeká vás první pusa? To by jste chtěly aby vám smrdělo z pusy ? pokud si nečistíte zuby pravidelně tak s tím radši začněte. Ráno, večer CCA 7 -min. Snažte se pořádně vyčistit i ďásna a zuby vzadu a také jazyk. Když s tím začnete co nejdřív budete mít zuby jako perla.

4.nejen kluci ale celé okolí se kouká na vaší postavu.Máte nadbytečná kila které chcete ve vašm životě opustit? No tak na to! Když si řeknete:nebudu jíst sladké a stejně to pak porušíte no tak to je zlé. Řekněte si: Chci to moc. Neříkám že sladkost jednou za čas uškodí to ne. Choďte tčeba běhat každý den hodina a půl. Nebo Skákání přes Švihadlo. Sedy-lehy , kliky erobik je toho plno. tak pospěŠte a každý týden na váhu .
Tohle bylo pár typů. Doufám že to trošičku pomůže :) těšímse u dalšího článku. A nezapomeňte. Vždy se najde způsob jak být více fit.

YOUR BloNdzQa33!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama