Červenec 2013

Důchodci, Tetičky a výpomoc

12. července 2013 v 10:35 | Kapaka
Takže... píšu článek k tématu týdne a to jsou důchodci.

Dneska jsem byla s babičkou a dvěma tetama na návštěvu a výpomoc v domově důchodců.Teta, kterou jsme byly navštívit má již 90 let. Nevinný Zrak a sluch už sice moc nesl-ouží ale zato paměť, to je fakt dobrá ona všechno ví všechno si pamatuje jak to tam má seřazené a babička jí říka : Štěpánko já dobře vidím, slyším ale sama nevím kde co mám :DD. Dále jsem byla jako každý rok na výpomoc a pomáhala jsem roznášet obědy, a fotila jsem fotky seniorů. :) takyjsem bám pofotila ten areál celkově a všichni se na mně smáli a já jsem se smála, protože jsem si zrovna četla sms od kámošky a a já se smála a taková paní na mně : dej mi taky úsměv zrovna jsem byla platit pobyt tady v domově a do smíchu mi není a já šla pryč. Ale povím vám, že jsem se málem rozplakala když jsem viděla ty důchodce jak jsou šťastní a smějí se, byl to hezký pohled.
na levo: Babička, nahoře: teta, uprostřed: 90-leta téta kterou jsme byly navštívit, na pravo: teta :D


totky z domova seniorů
omluva

11. července 2013 v 20:27 | Kapaka
ahojte.... já jsem tak naštvaná video se nenahrálo už včera a dneska jsem byla pořád venku a cvičila pejska. :3


kolážž :) + moje nevlastní sestřička :))

10. července 2013 v 20:37 | Kapaka
ahojte tu soutěž odkládám na zítra smazalo se mi to video :( aspoň jsem vytvořila koláž :) jako odžkodné


Nová soutěž

9. července 2013 v 20:20 | Kapaka
ahojte zítra zde bude článek o nové soutěži a bude to_______________ nechte se překvapit také nastavím novou anketu :)

bye-adios
YoUr BloNdzQa33 :*

Tetování ? no problem :D

9. července 2013 v 16:29 | BloNdzQa33
Ahojte :P je tady další článek a tentokrát Tetování ? no problem :D. Jo jo jo mám tetování ale je to jen smývací vydrží mi to 2 týdny... Škoda, ale takové si jednou udělám jako je to moje oblíbená květina a hlavně ten nápis bude to znít divně ale prostě pro mně je důležitý a je to hezké : KAPAKA. A vlastně když jsem byla malá tak mně učili říkat Markéta a já říkala Kapaka je to sranda :D No a mně dodneška tak říkají Kapino a ták. :D no a teď už nebudu zdržovat a dám tady pár fotek :)
další fotka v celém článku :)

hell yeah /podbarvené vlásky :3

8. července 2013 v 11:52 | Vaše BloNdzQa33 |  deník .
takže čau...
po hrozně dlouhé době je tady článek :D. A prostě yea mám podbarvéné vlasy :3 a to znamená že teď jsem BloNdzQa jen tak na půl :P :DD Ale blog bude samozdřejmě nebo blé jak se to píše i nadále :D WTF. No a jakože já jsem spokojená barvila mi to kámoška a prostě bude i další článek oo mé nejlepší kámošce možná to bude takové video ještě uvidím.... no a jak to teda dopadlo ? :P